Ubytování

Zaměřujeme se na milovníky vína, rodiny s dětmi, cyklisty, vodáky a zákazníky hledající klid a pohodu rodinného penzionu. Včetně pobytu je i spotřeba energií, ložní prádlo, ručníky a celkový úklid po odjezdu hosta.

Styl ubytování je proveden s důrazem na klidné prostředí s výhledem na řeku a les a zároveň přímo u tradičního rodinného vinařství. Plně vybavené apartmány jsou vhodné zejména pro delší pobyty /červen - září/, ale také na jednu noc či víkend. 

Malé rasy psů s vlastní postýlkou jsou vítáni. 

Rezervace, ceník

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování v našem penzionu doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Náš personál Vám ochotně sdělí aktuální platné ceny a také Vám pomůže vyřídit Vaši rezervací tak, aby splňovala Vaše požadavky. Pro rezervaci tedy prosím použijte kontaktní udaje nebo vyplňte formulář zde.

Pokoje (Zahrádka)

Přesvědčte se, že pobyt v našem penzionu pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení 

Gastronomické akce

Pokud se rádi necháte hýčkat, nabízíme po domluvě pro více osob i gastronomický servis s důrazem na lokální a sezónní suroviny bez konzervantů. K dispozici je také posezení ve vinařství, kde probíhají degustace, narozeniny, svatby, firemní večírky a jiné gastronomické akce dle objednávek.

                                                                                                                  👇🟦=částečně obsazené